+86-020-37781645
NISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER 11927-5B600 11927-5B600-CHM
video
NISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER 11927-5B600 11927-5B600-CHM

NISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER 11927-5B600 11927-5B600-CHM

Použiteľné modely motorov: NISSAN ALTIMA QUEST
OE číslo: 11927-5B600
Výrobné číslo: 11927-5B600-CHM
NISSAN ALTIMA QUEST NAPÍNAČ KLADKY
Zaslať požiadavku
Product Details ofNISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER 11927-5B600 11927-5B600-CHM

 

11927-5B600 NISSAN PULLEY TENSIONER

 

NISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER je dôležitou súčasťou klimatizačného systému automobilu, ktorý sa zvyčajne používa na reguláciu prietoku vzduchu alebo teploty. Čo sa týka materiálov, kolieska na nastavenie klimatizácie v automobiloch sú väčšinou vyrobené z vysoko-plastov alebo technických plastov, ako je ABS (akrylonitril-butadién-kopolymér styrénu) a polykarbonát (PC). Tieto materiály majú vynikajúcu tepelnú odolnosť, odolnosť proti opotrebovaniu a starnutiu, čo im umožňuje udržiavať dobrú životnosť v rôznych podmienkach prostredia.

 

Podrobnosti o produkte

 

Záruka kvality: 6 mesiacov

Skutočná veľkosť: 15*15*25

Miesto pôvodu: ČÍNA

Model vozidla: NISSAN ALTIMA QUEST

Výrobné číslo:11927-5B600-CHM

Model motora: NISSAN ALTIMA QUEST

Názov značky: CHINA AFTERMAKET

Názov produktu: NISSAN ALTIMA QUEST PULLEY TENSIONER

OE číslo: 11927-5B600

 

Výrobné číslo

Použiteľné modely

Veľkosť balenia

11927-5B600-CHM

NISSAN ALTIMA QUEST

15*15*25

 

NISSAN ALTIMA QUEST NAPÍNAČ KLADKY
NAPÍNAČ KLADKY NISSAN ALTIMA QUEST

11927-5B600-CHM 11927-5B600

Populárne Tagy: nissan altima quest napínač kladky 11927-5b600 11927-5b600-chm, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, nízka cena, OEM

Zaslať požiadavku

(0/10)

clearall